poMOCnik zdobywa nagrody!

Aleksandra Wysocka  •  
Wydarzenie

Głównym celem poMOCnika jest poprawa doświadczeń oraz obniżenie stresu związanego z przyjazdem do szpitala. Dzięki niemu chcemy zapewnić przekazanie niezbędnych informacji dla rodziców oraz ułatwić małym pacjentom i ich rodzicom oswajanie z przestrzenią szpitalną. W wersji podstawowej poMOCnik to teczka-przewodnik zawierająca niezbędne, z punktu widzenia rodziców, informacje związane z przyjęciem na oddział szpitalny oraz ułatwiające małym pacjentom i ich rodzicom oswajanie z przestrzenią szpitalną.

Prototyp narzędzia został wypracowany przez grupę studentów SWPS w ramach pracy dyplomowej. Fizyczny produkt - praktyczne narzędzie ułatwiające przyjęcie pacjentów na oddział szpitalny, którego uniwersalność i prostota da możliwość szybkiego skalowania na inne oddziały pediatryczne - został zaprojektowany przez wolontariuszy Fundacji we współpracy z Publicis Groupe.

Projekt został doceniony w konkursie Innovation, gdzie dostał złoto. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym i mamy nadzieję, że uda nam się dotrzeć z poMOCnikiem do wszystkich małych pacjentów i ich rodziców w Polsce!

Aby wesprzeć Fundację przytul wilka!

Chcesz dostawiać bieżące wiadomości o projektach K.I.D.S.? Zapisz się do naszego newslettera!

Aby dołączyć do nas i zostać wolontariuszem K.I.D.S. wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Trwające projekty