Ten projekt wspierają

Opis projektu

Zaprezentowany w sierpniu ubiegłego roku raport K.I.D.S. „Dziecięce Szpitale Przyszłości” wskazał możliwe obszary transformacji tych placówek oraz najważniejsze kierunki zmian. Aby mądrze planować kolejne działania, postanowiliśmy poznać i zrozumieć potrzeby osób, które na co dzień związane są ze szpitalami dziecięcymi. 

Zespół badaczy K.I.D.S. przygotował  ankietę,  która pozwoli spojrzeć na te placówki oczami wszystkich pracowników medycznych, ale także rodziców i opiekunów małych wojowników.

Ankieta została stworzona w taki sposób, aby zbierać dane w dwóch obszarach:

  1. w części skierowanej do rodziców i opiekunów pacjentów znalazły się pytania jakościowe dotyczące doświadczeń dziecka w szpitalu: od momentu przyjęcia i procedur z tym związanych, przez pobyt na oddziale, uzyskane informacje od personelu medycznego, aż po wypis; w tej części pytamy również o warunki lokalowe, posiłki, dodatkowe zajęcia dla dzieci czy wyposażenie pokoi;
  2. w obszarze badania satysfakcji personelu poruszamy kwestie wewnętrznych i zewnętrznych motywacji, pytamy o atmosferę współpracy, oczekiwania w stosunku do miejsca pracy, a także prosimy o samoocenę zadowolenia z pracy.

Pierwszy etapem „Wielkiego Badania Dziecięcych Szpitali” jest ankieta. Na podstawie zgromadzonych wyników przygotujemy raport, w którym podsumujemy opinie lekarzy oraz pacjentów i wskażemy najważniejsze kierunki zmian.

Ankieta dostępna jest na stronie https://badaniekids.webankieta.pl/ do końca maja. Raport na podstawie zgromadzonych danych zostanie opublikowany na przełomie czerwca oraz lipca.

Jeśli chcesz dostać raport tuż po opublikowaniu zostaw nam swój adres mailowy.

Chcesz dostawiać bieżące wiadomości o projektach K.I.D.S.? Zapisz się do naszego newslettera!

Aby dołączyć do nas i zostać wolontariuszem K.I.D.S. wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Liderzy projektu

Agnieszka Wojtkowska

Product owner specjalizująca się w obszarze kart i płatności, zajmuje się przekuwaniem pomysłów w działające produkty i procesy

Karol Tondera

Menedżer ochrony zdrowia z wieloletnim doświadczeniem w sektorze prywatnych i publicznych usług medycznych. Blisko związany z badaniem potrzeb i budowaniem pozytywnych doświadczeń pacjentów.

Eliza Wójcik

Project i brand manager, pasjonuje się nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze edukacji 

Zespół projektowy

Beata Rąbińska

Socjolog, specjalista w zakresie badań marketingowych ukierunkowanych na tworzenie i testowanie innowacji, UX, CX, Service Design, komunikację i wizerunki marek. Wspiera strategiczne procesy klientów. Doświadczony moderator i facylitator warsztatów; certyfikowany moderator Design Thinking. Członek Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii. Pasjonatka gór i wspinania.

Dobromiła Wronowska

Psycholożka, Badaczka, Junior UX

Ewelina Najdek

Wkrótce psycholożka, zawodowo dba o klientów szkoleń z kompetencji miękkich. Działa w K.I.D.S. bo zależy jej na podnoszeniu jakości usług z zakresu zdrowia fizyczno-psychicznego.

Joanna Erdman

Tłumaczka przysięgła j. angielskiego, nauczycielka pomagająca rozwiązywać problemy lingwistyczne. W bliskiej przyszłości chciałaby poszerzyć zakres działalności o rozwiązywanie problemów z zakresu doświadczeń użytkownika (UX). Prywatnie mama 2 dzieci, fanka jogi i wycieczek rowerowych.

Tomasz Łozowicki

Stworzony do pracy z ludźmi i nowymi technologiami. Od wielu lat związany z branżą eventową. Obecnie intensywnie pracuje nad tym, by zdobyte doświadczenia wykorzystać w roli UXa.