mainImage

Bez nich by się nie udało. Wszyscy, którzy wspierają K.I.D.S

Ludzie i firmy. Bez nich nic byśmy nie zrobili. Sponsorzy wspierający nasze projekty finansowo, partnerzy dający swoje produkty bądź usługi pro bono lub z olbrzymią zniżką, wreszcie ludzie, poświęcający swój czas i umiejętności w ramach wolontariatu kompetencyjnego - to oni są naszą siłą. To od nich też wszystko się zaczęło. Nie byłoby K.I.D.S. gdyby nie 23 osoby i firmy - fundatorzy, którzy z inicjatywy Tomasza Rudolfa, CEO The Heart założyli fundację mającą wprowadzać innowacje do szpitali dziecięcych.

Wspierają nas

Jak Twoja firma lub Ty możesz pomóc?

Chcesz dołączyć do nas i razem z nami zmieniać szpitale na dobre? Możesz to zrobić na wiele sposobów.

Wesprzyj projekt

Sprawdź jakie projekty prowadzimy i wesprzyj finansowo, ten, który chcesz - jeśli potrzebujesz, wyślemy Ci umowę darowizny lub potwierdzenie przekazania darowizny

Dołącz do projektu

Twoja firma produkuje drzwi? A może masz ekipę remontową? Sprawdź czy oferowane przez Ciebie towary lub usługi wpisują się w prowadzone przez nas remonty i daj znać jeśli możesz nam je zaoferować za darmo lub ze zniżką

Zostań wolontariuszem

Prowadzisz szkolenia? Jesteś specjalistą IT? Zgłoś się do nas, może twoje kompetencje nam się przydadzą. Chętnie skorzystamy z Twojej pomocy lub wciągniemy Cię do naszej bazy talentów, do której zaglądamy przed rozpoczęciem każdego projektu.

Dołącz do klubu

Chcesz zostać częścią Klubu Przyjaciół K.I.D.S.? Przeczytaj jak dołączyć do klubu i pomóż nam sfinansować naszą codzienną działalność.

Opowiedz o nas innym

Niech się o nas dowiedzą! Im więcej osób usłyszy o Fundacji K.I.D.S. tym łatwiej będzie nam zmieniać szpitale na dobre!