Zapraszamy na spotkanie Forum Rodziców Fundacji K.I.D.S.

Aleksandra Wysocka  •  
Wydarzenie

Fundacja K.I.D.S, Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali, serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu na temat nowo powstającego Forum Rodziców Fundacji K.I.D.S.     

Spotkanie odbędzie się w środę, 19.05.2021 o godz. 20.00 online w formie webinarium na stronie https://app.evenea.pl/event/forum-rodzicow/

Forum Rodziców Fundacji K.I.D.S powstało w trosce o najmłodszych pacjentów dziecięcych szpitali. Jego głównym  założeniem jest połączenie sił rodziców w celu wspólnego zmieniania  szpitali w przyjazne placówki przyszłości, a tym samym poprawy doświadczeń najmłodszych pacjentów. Dzięki temu jako rodzice oraz opiekunowie będziecie mogli bezpośrednio włączyć się w poprawę dziecięcych placówek medycznych.                        

Jako Fundacja K.I.D.S.  pragniemy zgromadzić  rodziców, którzy pomogą nam zidentyfikować potrzeby w poszczególnych jednostkach ochrony zdrowia w Polsce. Dzięki przeprowadzonym konsultacjom, wspólnie stworzymy propozycje rozwiązań, które wesprą wdrażanie projektów w znanym Państwu środowisku.   

Podczas spotkania opowiemy Państwu o działalności Fundacji K.I.D.S oraz szczegółowych planach związanych z powstającym Forum Rodziców.      

Fundacja K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali powstała, aby zmieniać dziecięce szpitale na dobre. Naszym celem jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które redukują stres u małych pacjentów i ich opiekunów, zwiększają komfort pracy personelu medycznego, pozwalają przyspieszyć procedury, a także zmieniają doświadczenie pacjentów związane z hospitalizacją. 

Zachęcamy do zapoznania się ze stworzonym przez nas Raportem Dziecięcy Szpital Przyszłości, który stanowi dla nas drogowskaz we wdrażanych innowacjach. 

Dołączcie do nas!  Wspólnie możemy zmieniać dziecięce szpitale na dobre! https://app.evenea.pl/event/forum-rodzicow/. Osoby, które chciałyby dołączyć do forum, a nie mogą wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o kontakt na forum.rodzicow@kids.org.pl

Chcesz dostawiać bieżące wiadomości o projektach K.I.D.S.? Zapisz się do naszego newslettera!

Aby dołączyć do nas i zostać wolontariuszem K.I.D.S. wypełnij formularz zgłoszeniowy.