Wszystko co potrzebujesz wiedzieć, żeby zostać wolontariuszem K.I.D.S.

Aleksandra Wysocka  •  
Wydarzenie

Chcesz zostać wolontariuszem K.I.D.S. i dołączyć do naszego grona., w którym całkowicie pro bono dzielimy się wiedzą, zarażamy pozytywną energią i tworzymy projekty, które zmieniają szpitale na dobre? Nic prostszego!

Zacznij od obejrzenia webinaru, w trakcie którego opowiedzieliśmy jak się u nas pracuje, a także podzieliliśmy się informacjami o toczących się i planowanych projektach. Tu znajdziesz video z naszego webinaru dla nowych wolontariuszy , jeśli zaś od ruchomych obrazków wolisz prezentację, zajrzyj tu.

Co dalej? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na naszego maila!

Jednocześnie zapraszamy Cię do:

Fundacja K.I.D.S. to wolontariat kompetencyjny - eksperci, którzy w wolnym czasie dzielą się swoim know-how, nowatorskim myśleniem i wykorzystują swoje umiejętności do pracy przy projektach fundacji. Naszą misją jest zmiana dziecięcych szpitali na miejsca bardziej przyjazne, które dbają o doświadczenie małych pacjentów i ich rodziców by zredukować do minimum stres, jaki towarzyszy chorobie dziecka. Tworzymy również rozwiązania, które poprawiają procesy i komfort pracy osób, które pracują w szpitalach. 

Razem zmieniajmy szpitale na dobre!