Newsletter - listopad 2022

Aleksandra Wysocka  •  15 października  •  
Artykuł

Skróconą wersję najnowszego newslettera przedstawiamy poniżej.

Nie jesteś jeszcze zapisany na newsletter? Nie zwlekaj! Zapisz się już teraz i dostawaj co miesiąc porcję najnowszych newsów od K.I.D.S.

Przeczytaj co u nas się wydarzyło w ostatnim czasie!

Jubileusz CZD

15 października szpital bliski naszemu sercu - Instytut - Pomnik "Centrum Zdrowia Dziecka" świętował 45-lecie przyjęcia pierwszych pacjentów do poradni specjalistycznych. Nie mogło nas tam zabraknąć! To dla nas zaszczyt, że wspólnie pracujemy nad kolejnymi innowacjami, które pomagają zmieniać szpital w bardziej przyjazne miejsce dla dzieci, ich rodziców oraz personelu medycznego. Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającego rozwoju.

Konkursy

Skierowanie na projektowanie
Skończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń, teraz przed nami najprzyjemniejsza, ale i najtrudniejsza część: wybór zwycięzców! Najważniejsi jurorzy - Daria, Oliwia i Alan, czyli mali pacjenci z Centrum Zdrowia Dziecka już zagłosowali. Listę laureatów oraz nagrodzone projekty opublikujemy 23 listopada 2022 roku, a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali, 10 grudnia 2022 roku.

Dziecięcy Szpital Przyszłości

W naszym konkursie na najciekawsze projekty i innowacje wdrażane w szpitalach głosowanie również już trwa. Trzymamy mocno kciuki za wszystkie zgłoszone projekty, a także za jurorów i członków kapituły, przed którymi wyjątkowo trudne zadanie! Nie możemy doczekać się uroczystej Gali, podczas której poznamy laureatów!

Projekty

Edukacja pacjenta

14 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Cukrzycy. To dla nas ważny dzień, tym bardziej, że właśnie skończyliśmy przygotowywanie nowych materiałów, które wspierają dzieci i rodziców w edukacji o cukrzycy. Wspólnie z Polską Federacją Edukacji w Diabetologii oraz lekarzami diabetologami, psychologami i dietetykami, stworzyliśmy przyjazną dzieciom prezentację, która pomoże im zapoznać się z chorobą i przejść przez jej pierwsze etapy. Dla rodziców i opiekunów powstała także ulotka, zawierająca odpowiedzi na 15 najczęściej zadawanych pytań. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałami - są dostępne w sekcji aktualności na stronie: www.pfed.org.pl

Poszukiwany - Poszukiwana

Wilki Sprzedaży i Relacji

Uwielbiasz networking a budowanie relacji jest dla Ciebie przyjemnością? Zapraszamy do zespołu Partnerstw

Key Account Manager: współpraca z Partnerem od pierwszego spotkania - opracowanie modelu współpracy, dopięcie formalności, monitorowanie realizacji projektu pod kątem relacji z Partnerem.

Sales Business Partner / Fundraising Manager: wsparcie projektów w poszukiwaniu potencjalnych Partnerów, tworzenie listy leadów i aktywna weryfikacja pod kątem możliwości zaangażowania w dany projekt.

Od czasu do czasu, samodzielnie lub razem z członkiem zespołu przeprowadzanie tornad sprzedażowych.

Gwarantujemy swobodę w działaniu, przestrzeń do kreatywności i możliwość realizacji własnych pomysłów. Szacowane zaangażowanie: 2 - 4 godz./tyg

Kontakt: andrzej.zawada@kids.org.pl 

Trwające projekty